شرکت بسپار تابان

شرکت بسپار تابان

با تولید مستمر شرکت ، 70% سهم بازار در صنعت خودروسازی را با محصولات (پرسی - اکسترودری – شلنگی) از آن خود کرده ایم.و مشتریان وفاداری چون ساپکو ، سازه گستر، بهمن موتور و تینا صنعت و ... ما را در این افتخار یاری کرده اند.
و همچنین در صنایع ریلی شهری با تولید ملزومات لاستیکی (مانند 13200 قطعه زیربستر بتونی) در پروژه های بزرگی همچون قطار شهری مشهد و تبریز ؛ سهیم بوده ایم و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) در تامین قطعات کروکی دیگر مشتری مهم و وفادار ما میباشد.
و از دیگر افتخارات صنعت گران این گروه در صنایع دریایی ساخت محصولاتی؛ همچون ضربه گیر لاستیکی بارج بامپر به وزن 250کیلوگرم Piggy Back , DD Regal ؛ برای اولین بار در ایران است. و تایید همکاری از سوی شرکت هایی چون (TOTAL) در پروژه هایی نفتی سلمان و ابوذر موید کیفیت محصولات است.
از آنجا که تنوع در سبد فروش از اهداف ما بوده است؛ تولید محصولاتی همچون سرعتگیرها ، جداگرهای لاستیکی، کفپوش های ایمنی و نوار نقاله های فرودگاهی ما را به تامین کننده مطمئنی برای شهرداری های تهران ، مشهد و اصفهان و سازمانهای ترافیکی و فرودگاهها مبدل نموده است.
و نیز تولید قطعات لاستیکی مورد استفاده در لوازم خانگی هم ، در زمره دیگر دستاوردهای مبتکران و تلاشگران و متعهدان ما می باشد.